با سیمیا سیستم به دنیایی بهتر متصل می شوید

درباره ما

درباره ما را میتوانید به صورت خلاصه در ذیل مشاهده نمایید.

درباره ما: نام سیمیا از انتقال فناوری های قدیمی کامپیوتری به سیستم های جدید کامپیوتری و مخابراتی در علم طلسم گرفته شده است. هدف ما فراهــــم نمودن بستری امن، سریع و آسان جهت ارتقاء، و تعویض سیستم های قدیمی کامپیتوری به سیتمهای بروز شده میباشد. بستر سیمیا به عنوان پلی هوشمند میتواند شما را با خیال راحت در این مسیر همراهی نماید. سیمیا سیستم یک شرکتی کامل در خصوص هر نوع فناوری دیجیتالی میباشد.

سیمیا

تاسیس

شرکت سیمیا سیستم  با بهره گیری از مجربترین متخصصان در زمینه کامپیوتر والکترونیک فعالیت رسمی خود را از سال 1389 به شماره ثبت 374335 آغاز نموده است. همواره سیاست مدیران این شرکت برپایه فناوریهای نوین و مشتری  مداری بناشده ومفتخر میباشد در زمره نخستین نوآوران سیستمهای برتر نرم افزاری و سخت افزاری با استانداردهای بین المللی در خور نسل آینده باشد.

این شرکت با استفاده از متدلوژیها وتکنولوژیهای روز دنیا، موفق به عرضه سیستمهای فوق هوشمند وکارآمد گردیده است. این بود خلاصه ای درباره ما.

هلدینگ سیمیا

صرافی سیمیا

هلدینگ سیمیا

سیمیا سیستم

تیم سیمیا سیستم

افتخار می کنیم که یکی از سخت کوش ترین و با استعدادترین تیم های ایران را داریم.سیمیاسیستم با کمک تیم پویای خود همواره کوشیده پیشرفته‌ترین و فناورانه‌ترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها را همگام با بازارهای جهانی در اختیار کاربران قرار دهد.
تیم تحقیق وتوسعه – تیم تحلیل وطراح – تیم تولید نرم افزار – تیم تولید سخت افزار- تیم کنترل کیفیت – تیم شبکه – تیم پشتیبانی – تیم گرافیک

اسکرول به بالا